Autoškola Brno? Recenze vám pomohou vybrat autoškolu přímo pro vás

Hodnocení autoškoly, recence a vaše postřehy můžeme samozřejmě vkládat přímo na naše stránky, třeba formou ankety. Nepovažujeme za správné umístňovat přímo na naše stránky Kometky - autoškola Brno recenze a hodnocení. Hodnocení musí provést přímo naši žáci. 

Proč nechceme přímo na našich stránkách hodnocení formou ankety?

Hodnocení by mělo být nezávislé. Anketa umístněná přímo administrátorem stránek je totiž ovlivnitelná. Ne, že bychom to potřebovali zrovna my. Ale jelikož se hodnocení anketou vyskytuje nejen u autoškol, ale i jinde, měli by to potenciální žáci před výběrem autoškoly vědět.

Hodnocení autoškoly, recenze a nebo přidání vašich postřehů má svá pravidla

Hodnocení musí provést přímo naši žáci, jedině tak má takové hodnocení pro nové žáky nějakou váhu pro výběr autoškoly. Stává se totiž, že v rámci konkurenčního boje vkládají negativní hodnocení i méně úspěšné autoškoly v Brně. Recence a hodnocení jsou pak zpravidla anonymní. 

Pár základních pravidel pro vkládání a zároveň pro orientaci při hledání recenze novými žáky:

Uvádějte své jméno - jednak je to slušnost a my si zároveň můžeme spojit jméno s průběhem výuky.

Mailová adresa - slouží k ověření identity a dá vašemu hodnocení vážnost.

Hodnocení - napište svůj názor na průběh výuky.

Relevantní hodnocení nám umožní sebehodnocení a odstranit naše nedostatky.

Kde najdete hodnocení naší autoškoly?

Jak nás hodnotí naši žáci najdete na stránkách vsechny-autoskoly.cz

Děkujeme za vaše hodnocení.

Pozn. případná nedostupnost hodnocení na této stránce je plně v kompetenci provozovatele těchto stránek a ne naší.


Novinky
15.08.2019 17:38
Nepochopitelným problémem pro některé řidiče je správné sjíždění do jednoho pruhu, tzv. zipování. Přestože na toto téma již bylo hodně diskuzí, musíme si toto taky připomenout. Praxe zejména z okolním států ukazuje, že správný ZIP prospívá rychlejší dopravě, zmenšuje prostoje na cestách a lépe...

08.08.2019 17:21
Často se pozapomíná na správné řazení aut při nehodě (nejen) na dálnici. Krátkým videem si připomeneme, jak se taková záchranná ulička správně vytváří.

28.07.2017 11:47
Dnes poslední série základního výcviku ve videoukázkách. 

21.07.2017 11:42
Dnes opět přinášíme pokračování základního výcviku ve videoukázkách.

14.07.2017 11:35
Další pokračování základního výcviku v několika videoukázkách. Sami tak můžete vidět, že jízda autem není tak složitá, jak se mnohým může zdát.

07.07.2017 11:27
Přinášíme další ukázky základního výcviku v několika videoukázkách. Sami tak můžete vidět, že jízda autem není tak složitá, jak se mnohým může zdát.

26.04.2017 08:00
Připravili jsme pro vás ukázky základního výcviku v několika videoukázkách. Sami tak můžete vidět, že jízda autem není tak složitá, jak se mnohým může zdát.

25.04.2017 10:33
V autoškole se učíme obezřetnému chování. Při jízdě musíme sledovat situaci před sebou, za sebou i vedle sebe a nezřídka i situace přimo v autě, které řídíme. Přesto se vyskytnou různé situace, na něž je obtížné reagovat a ještě těžší se jim úplně vyhnout. Nebezpečí číhá na každém metru silnice....

21.02.2017 08:00
V naší autoškole se naučíte jezdit a zvládat všechny běžné situace, s kterými se můžete na našich silnicích potkat. Pravidelné ježdění s vaším autem, po úspěšném zvládnutí jízdy i testů, na které vás samozřejmě připravíme k vaší spokojenosti, ve vás pak probudí jistotu při řízení.  Třeba se...

20.02.2017 08:00
Pro větší komfort výuky našich žáků jsme inovovali vozový park o osobní automobil Ford Fiesta.