Autoškola Brno? Recenze vám pomohou vybrat autoškolu přímo pro vás

Hodnocení autoškoly, recence a vaše postřehy můžeme samozřejmě vkládat přímo na naše stránky, třeba formou ankety. Nepovažujeme za správné umístňovat přímo na naše stránky Kometky - autoškola Brno recenze a hodnocení. Hodnocení musí provést přímo naši žáci. 

Proč nechceme přímo na našich stránkách hodnocení formou ankety?

Hodnocení by mělo být nezávislé. Anketa umístněná přímo administrátorem stránek je totiž ovlivnitelná. Ne, že bychom to potřebovali zrovna my. Ale jelikož se hodnocení anketou vyskytuje nejen u autoškol, ale i jinde, měli by to potenciální žáci před výběrem autoškoly vědět.

Hodnocení autoškoly, recenze a nebo přidání vašich postřehů má svá pravidla

Hodnocení musí provést přímo naši žáci, jedině tak má takové hodnocení pro nové žáky nějakou váhu pro výběr autoškoly. Stává se totiž, že v rámci konkurenčního boje vkládají negativní hodnocení i méně úspěšné autoškoly v Brně. Recence a hodnocení jsou pak zpravidla anonymní. 

Pár základních pravidel pro vkládání a zároveň pro orientaci při hledání recenze novými žáky:

Uvádějte své jméno - jednak je to slušnost a my si zároveň můžeme spojit jméno s průběhem výuky.

Mailová adresa - slouží k ověření identity a dá vašemu hodnocení vážnost.

Hodnocení - napište svůj názor na průběh výuky.

Relevantní hodnocení nám umožní sebehodnocení a odstranit naše nedostatky.

Kde najdete hodnocení naší autoškoly?

Jak nás hodnotí naši žáci najdete na stránkách vsechny-autoskoly.cz

Děkujeme za vaše hodnocení.

Pozn. případná nedostupnost hodnocení na této stránce je plně v kompetenci provozovatele těchto stránek a ne naší.


Novinky
16.02.2017 15:17
Máte dobrý zrak? Vyzkoušejte si váš zrak testem, kterým prochází i piloti. Budete pak možná překvapeni, jak moc dobře vidíte. Pro získání řidičského průkazu je nezbytné lékařské vyšetření, které zahrnuje i zkoušku kvality vašeho zraku. Malý test jsme připravili i pro vás. Test pro vaše oči spustíte...

15.02.2017 15:00
Nově na našich stránkách najdete rozsáhlé hodnocení kvality autoškol, které provádí nezávislý portál vsechny-autoskoly.cz. Najdete tam hodnocení autoškol a samozřejmě si můžete prohlédnout i to, jak nás hodnotí naši žáci.  Vaše hodnocení můžete jednoduše vložit i prostřednictvím našich stránek...

14.02.2017 15:00
Pro studující máme připraven dárek v podobě nižší ceny autoškoly. Nová cena pro studenty je nyní stanovena na pouhých 6.199,- Kč.  Jestliže uvažujete o zahájení výuky řízení automobilu skupiny "B", máte jedinečnou možnost zaplatit ještě méně než je u nás obvyklé.  Nemusíte nutně zahájit...

07.04.2015 00:00
Dnes končí sleva 300 Kč na základní kurz skupiny B. Důvodem je vyřazení týmu HC Kometa Brno z play-off letošního ročníku Extraligy ledního hokeje. Stále ale lze využít slevu 1 000 Kč na kurzy autoškoly a další. Všechny slevy a akce najdete přehledně uspořádané v ceníku.

25.02.2015 00:00
Od dnešního dne začíná nová akční nabídka na základní kurz skupiny B. Všichni nově přihlášení žáci dostávají další slevu 300 Kč, kterou lze využít v kombinaci s již probíhající slevou 1 000 Kč. Celkem tedy za kurzy ušetříte 1 300 Kč !!! Sleva je časově omezená do vítězství anebo vyřazení týmu HC...

24.02.2015 00:00
Aktuálně připravujeme rozšíření vozového parku autoškoly o nové vozidlo. V blízké době se dozvíte více.

22.09.2012 00:00
Začala přestavba webových stránek autoškoly Kometka, které budou po dokončení ještě více přehlednější a nabídnou detailnější informace pro naše stávající i potencionální žáky. Prosím omluvte drobné výpadky v zobrazení stránek.

01.09.2012 00:00
Od dnešního dne začíná akční nabídka na základní kurz skupiny B. Všichni nově přihlášení žáci dostávají slevu 1 000 Kč !!! Sleva není na úkor kvality a je omezená počtem přihlášených. Všechny slevy a akce najdete přehledně uspořádané v ceníku.

01.07.2012 00:00
Na léto jsme pro Vás připravili možnost zakoupení kondičních jízd v balíčku po 3x90 minutách za velmi výhodnou cenu! Všechny slevy a akce najdete přehledně uspořádané v ceníku.

21.03.2012 00:00
S prvním jarním dnem Vám přinášíme zajímavou akční nabídku. Ke každému zákonnému přezkoušení pro vrácení řidičského průkazu nyní obdržíte 90 minutovou kondiční jízdu zcela zdarma! Všechny slevy a akce najdete přehledně uspořádané v ceníku.