Kondiční jízdy Brno

Kondiční jízdy Brno

Hledáte autoškolu, co nabízí kvalitní kondiční jízdy pro Brno?

Začínáte po delší době znovu řídit a necítíte se úplně jistí?

Máte problémy orientovat se v hustém městském provozu?

 

Svěřte našim zkušeným instruktorům, kteří se Vám během kondiční jízdy budou vždy připraveni pomoci a vlídně poradit. Pokud si pro kondiční jízdy v Brně vyberete Autoškolu Kometka, procvičíte si, jak bezpečně a ekonomicky řídit, co můžete očekávat od ostatních účastníků silničního provozu tak, aby vás nic nepřekvapilo a vyhnuli jste se možným stresovým situacím, či dokonce dopravním nehodám.

Přihlaste se na kondiční jízdy do naší autoškoly v Brně a absolvujte je rychle, kvalitně a levně! Svoje kondiční jízdy poskytujeme pro celé Brno, konkrétní místo lze určit na základě individuální domluvy. Kondiční jízdy lze absolvovat ve všední dny od 6:30 do 21:30, po domluvě i přes víkendy. Kondiční jízdy budete absolvovat ve vozidle autoškoly Kometka. Aktuální nabídku naleznete v ceníku autoškoly.

Nabízíme dva základní druhy kondiční jízdy:

  • Kondiční jízda - město (Brno)
  • Kondiční jízda - dálnice (Brno a okolí)
Kondiční jízdy

Kondiční jízdy

 

Kondiční jízdy jsou praktický výcvik v řízení vozidla pro řidiče, který již má řidičský průkaz, nebo podstupuje výcvik pro jeho získání v Autoškole Kometka. Podle konkrétního požadavku zákazníka, můžeme nabídnout individuální schéma výcviku v závislosti na jeho účelu například pro řidiče, kteří:

  • delší dobu neřídili motorové vozidlo a chtějí znovu získat jistotu za volantem
  • pravidelně neřídí a chtějí si řidičské dovednosti uchovat
  • se chtějí zdokonalit v řízení
  • nejsou zvyklí na městský nebo dálniční provoz a chtějí si ho procvičit
  • chtějí naučit průjezd konkrétní trasou

Program kondiční jízdy je přizpůsoben konkrétním potřebám a požadavkům klienta. Součástí hodin může být nácvik jízdy od základních úkonů až po jízdu v náročném provozu v centru města, nácvik parkování, průjezdy konkrétních tras atd.

Neváhejte a kontaktujte autoškolu pro domluvení termínů Vaší kondiční jízdy.