Komfortní kurz autoškoly

Autoškola Brno

Preferujete kvalitní a pohodlný výcvik a přitom nechcete platit horentní sumy?

Bydlíte v okolí Brna a nechcete dojíždět na jízdy praktického výcviku?

 

Podejte přihlášku do autoškoly Kometka na komfortní kurz pro získání řidičského průkazu skupiny B. Jedná se o nadstandardní způsob provádění výuky a výcviku. Instruktor se Vám bude individuálně věnovat v době a místě, které si stanovíte a to po celém Brně a širokém okolí. Komfortní kurz je ta nejlepší volba, pokud preferujete co největší pohodlí při výuce a výcviku autoškoly.

Kupte si komfortní kurz autoškoly nejlevněji v Brně! Cena není samozřejmě na úkor kvality výuky a výcviku. Jen z ní nemusíme platit nájem za širokou síť poboček a plat šéfovi se dvěma sekretářkami. Aktuální nabídku naleznete v ceníku autoškoly.

Pokud Vás zajímají podrobnosti o průběhu kurzů autoškoly, najdete je na stránce s informacemi o organizaci kurzů autoškoly Kometka, nebo rovnou podejte přihlášku do autoškoly.

Teoretická výuka

Teoretická výuka komfortního kurzu

 

Teoretická výuka komfortního kurzu v autoškole Kometka probíhá formou skupinových kurzů (pravidelné docházky na přednášky do učebny autoškoly), nebo formou individuálního studijního plánu (dálkové studium, žák se připravuje samostudiem a povinné konzultace absolvuje s učitelem). Každý žák komfortního kurzu si zvolí formu teoretické výuky podle svých preferencí.

Podrobnější informace o teoretické výuce naleznete na stránce s informacemi o organizaci teoretické výuky kurzů autoškoly Kometka.

Praktický výcvik

Praktický výcvik komfortního kurzu

 

Praktický výcvik komfortního kurzu v autoškole Kometka probíhá ve výcvikovém vozidle autoškoly. Nabízíme možnost individuální volby místa a času začátku a konce jízdy v Brně a okolí (do 10 km). Výcvik je možno absolvovat ve všední dny od 6:30 do 21:30, případně i o víkendu (po domluvě). Během celého praktického výcviku budete mít přiděleného osobního instruktora.

Podrobnější informace o praktickém výcviku naleznete na stránce s informacemi o organizaci praktického výcviku kurzů autoškoly Kometka.