Autoškola na splátky

Autoškola Brno

Nemáte k dispozici dostatečnou finanční hotovost na zaplacení autoškoly?

Chcete řidičský průkaz a současně potřebujete peníze i na jiné, důležitější věci?

 

Podejte přihlášku do autoškoly Kometka na kurz na splátky pro získání řidičského průkazu skupiny B. Nabízíme skvělou možnost kurzů autoškoly financovaných pomocí individuálních splátek bez navýšení. Snažíme se tak zpřístupnit autoškolu každému, včetně klientů, kteří nemají dostatek peněz.

Kupte si v Brně autoškolu na splátky! Nabízíme možnost zvolit si vlastní výši splátky podle aktuálních potřeb žáka. Podmínkou je složení akontace (minimální záloha) ve výši 2 000 Kč. Tato částka kryje úvodní výukové a výcvikové hodiny. Žák pak v průběhu výcviku splácí další částky, podle dohody s autoškolou na začátku kurzu.

Služba je bezplatná a cena kurzu se nenavyšuje! Zároveň garantujeme stejnou cenu, pokud by během splácení došlo ke zdražení poskytovaných služeb. Aktuální nabídku naleznete v ceníku autoškoly.

Vzhledem k tomu, že nejsme nijak krytí před nesplácením ze strany klientů, délka kurzu bude adekvátní k rychlosti splácení a výši splátek. Výcvik musí být doplacen v plné výši nejpozději před přistoupením žáka k závěrečným zkouškám.

Pokud Vás zajímají podrobnosti o průběhu kurzů autoškoly, najdete je na stránce s informacemi o organizaci kurzů autoškoly Kometka, nebo rovnou podejte přihlášku do autoškoly.

Teoretická výuka

Teoretická výuka kurzu na splátky

 

Teoretická výuka kurzu na splátky v autoškole Kometka probíhá formou skupinových kurzů (pravidelné docházky na přednášky do učebny autoškoly), nebo formou individuálního studijního plánu (dálkové studium, žák se připravuje samostudiem a povinné konzultace absolvuje s učitelem). Každý žák kurzu na splátky si zvolí formu teoretické výuky podle svých preferencí.

Podrobnější informace o teoretické výuce naleznete na stránce s informacemi o organizaci teoretické výuky kurzů autoškoly Kometka.

Praktický výcvik

Praktický výcvik kurzu na splátky

 

Praktický výcvik kurzu na splátky v autoškole Kometka probíhá ve výcvikovém vozidle autoškoly. Nabízíme možnost individuální volby místa a času začátku a konce jízdy v centru Brna a blízkém okolí. Výcvik je možno absolvovat ve všední dny od 6:30 do 21:30, případně i o víkendu (po domluvě). Během celého praktického výcviku budete mít přiděleného osobního instruktora.

Podrobnější informace o praktickém výcviku naleznete na stránce s informacemi o organizaci praktického výcviku kurzů autoškoly Kometka.