Rychlokurz autoškoly

Autoškola Brno

Potřebujete mít řidičský průkaz co nejrychleji?

Chcete mít jistotu, že přistoupíte ke zkouškám nejpozději za měsíc?

 

Podejte přihlášku do autoškoly Kometka na rychlokurz pro získání řidičského průkazu skupiny B. Pokud si zvolíte tento rychlokurz autoškoly, zaručujeme dokončení výuky a výcviku do 3-4 týdnů od doručení přihlášky. Rychlokurz je ta nejlepší volba, pokud preferujete co největší rychlost při výuce a výcviku autoškoly.

Kupte si rychlokurz autoškoly nejlevněji v Brně! Cena není samozřejmě na úkor kvality výuky a výcviku. Jen z ní nemusíme platit nájem za širokou síť poboček a plat šéfovi se dvěma sekretářkami. Aktuální nabídku naleznete v ceníku autoškoly.

Pokud Vás zajímají podrobnosti o průběhu kurzů autoškoly, najdete je na stránce s informacemi o organizaci kurzů autoškoly Kometka, nebo rovnou podejte přihlášku do autoškoly.

Teoretická výuka

Teoretická výuka rychlokurzu

 

Teoretická výuka rychlokurzu v autoškole Kometka probíhá formou individuálního studijního plánu (dálkové studium, žák se připravuje samostudiem a povinné konzultace absolvuje s učitelem).

Podrobnější informace o teoretické výuce naleznete na stránce s informacemi o organizaci teoretické výuky kurzů autoškoly Kometka.

Praktický výcvik

Praktický výcvik rychlokurzu

 

Praktický výcvik rychlokurzu v autoškole Kometka probíhá ve výcvikovém vozidle autoškoly. Nabízíme možnost individuální volby místa a času začátku a konce jízdy v centru Brna a blízkém okolí. Výcvik je možno absolvovat ve všední dny od 6:30 do 21:30, případně i o víkendu (po domluvě). Během celého praktického výcviku budete mít přiděleného osobního instruktora.

Vzhledem k velké frekvenci jízd (jedna za 1-2 dny) je nutné celý harmonogram výcviku naplánovat dopředu, abychom mohli zaručit splnění termínu.

Podrobnější informace o praktickém výcviku naleznete na stránce s informacemi o organizaci praktického výcviku kurzů autoškoly Kometka.