Základní kurz autoškoly

Autoškola Brno

Chcete získat nejlevnější řidičský průkaz skupiny B v Brně, aniž by utrpěla kvalita výuky a výcviku?

Hledáte autoškolu, která přistupuje ke svým žákům individuálně a férově?

 

Podejte přihlášku do autoškoly Kometka na základní kurz pro získání řidičského průkazu skupiny B. Autoškola Kometka se na tento druh kurzu specializuje. Vždy se snažíme našim žákům vyjít maximálně vstříc a přizpůsobit se jejich potřebám. Proto nabízíme celou řadu nadstandardních služeb již v rámci základního kurzu. Za zkušenosti a dlouholetou praxi našich instruktorů ručíme.

Kupte si kurz autoškoly nejlevněji v Brně! Cena není samozřejmě na úkor kvality výuky a výcviku. Jen z ní nemusíme platit nájem za širokou síť poboček a plat šéfovi se dvěma sekretářkami. Aktuální nabídku naleznete v ceníku autoškoly.

Pokud Vás zajímají podrobnosti o průběhu kurzů autoškoly, najdete je na stránce s informacemi o organizaci kurzů autoškoly Kometka, nebo rovnou podejte přihlášku do autoškoly.

Teoretická výuka

Teoretická výuka základního kurzu

 

Teoretická výuka základního kurzu v autoškole Kometka probíhá formou skupinových kurzů (pravidelné docházky na přednášky do učebny autoškoly), nebo formou individuálního studijního plánu (dálkové studium, žák se připravuje samostudiem a povinné konzultace absolvuje s učitelem). Každý žák základního kurzu si zvolí formu teoretické výuky podle svých preferencí.

Podrobnější informace o teoretické výuce naleznete na stránce s informacemi o organizaci teoretické výuky kurzů autoškoly Kometka.

Praktický výcvik

Praktický výcvik základního kurzu

 

Praktický výcvik základního kurzu v autoškole Kometka probíhá ve výcvikovém vozidle autoškoly. Nabízíme možnost individuální volby místa a času začátku a konce jízdy v centru Brna a blízkém okolí. Výcvik je možno absolvovat ve všední dny od 6:30 do 21:30, případně i o víkendu (po domluvě). Během celého praktického výcviku budete mít přiděleného osobního instruktora.

Podrobnější informace o praktickém výcviku naleznete na stránce s informacemi o organizaci praktického výcviku kurzů autoškoly Kometka.