Vrácení řidičského průkazu Brno

Vrácení řidičského průkazu Brno

Hledáte kvalitní a levnou autoškolu pro vrácení řidičského průkazu skupiny B?

Máte odebraný řidičák na auto a chcete ho získat co nejrychleji zpět?

Neorientujete se ve všech zákonech a podmínkách vrácení řidičského průkazu?

 

Pokud si pro vrácení řidičského průkazu v Brně vyberete Autoškolu Kometka, zaručujeme Vám individuální přístup a férové jednání i cenu. Svěřte našim zkušeným instruktorům, kteří jsou vždy připraveni pomoci a vlídně poradit, jak dosáhnout vrácení řidičského průkazu.

Autoškola Kometka Vám odborně poradí, kdy a za jakých podmínek můžete své řidičský průkaz získat zpět. Pomůžeme Vám s formulací žádosti o vrácení řidičského průkazu o zkrácení trestu či sankce. Vysvětlíme Vám, kdy se musíte podrobit přezkoušení v autoškole.

Přihlašte se na vrácení řidičského průkazu do naší autoškoly v Brně absolvujte je rychle, kvalitně a levně! Vrácení řidičského průkazu lze absolvovat ve všední dny od 6:30 do 21:30, po domluvě i přes víkendy. Povinné přeskoušení pro vrácení řidičiského průkazu provádíme v učebně autoškoly. Aktuální nabídku naleznete v ceníku autoškoly.

Vrácení řidičského průkazu

Vrácení řidičského průkazu

 

Pomůžeme s vrácením řidičského průkazu řidičům, kteří:

  • jsou ve výkonu sankce zákazu činnosti spočívající v zákazu řízení motorových vozidel udělené správním orgánem
  • jsou ve výkonu trestu zákazu činnosti spočívající v zákazu řízení motorových vozidel uděleného soudem
  • ztratili řidičský průkaz dosažením 12 bodů a brzy jim uplyne rok od ztráty řidičského průkazu
  • pozbyli řidičský průkaz ze zdravotních důvodů

Neváhejte a kontaktujte autoškolu pro domluvení termínů konzultací k vrácení řidičského průkazu.